KATALOG
Chcecie wiedzieć więcej na
temat szkół, kursów
i promocji?
Przejrzyjcie strony
przygotowywanego
katalogu!
więcej ...
KOSZTY WYJAZDU
Chcecie wiedzieć, jakie
nakłady potrzebne
są na wyjazd?
Skorzystajcie z
pomocy naszego
kalkulatora!
więcej ...
POTRZEBNE FINANSE
Nie wiecie jakie wymagane
są finanse związane
z wyjazdem na
wizie studenckiej
do Australii?
Zróbcie wstępną
kalkulację!
więcej ...
UBEZPIECZENIE
Podczas pobytu na
wizie studenckiej
należy posiadać
odpowiednie
ubezpieczenie
więcej ...
SŁOWNIKI
Czego nie zapomnieć
włozyć do bagażu?
Słownika!
Zobacz co
w ofercie
więcej ...
TWOJE RESUME
Planujecie pracować podczas
pobytu w Australii?
Nasz online kreator
ułatwi Wam
przygotować
Resume!
więcej ...

procedura zapisania jest bardzo prosta i wszystko można zrobić online korzystając z Internetu i pomocy konsultantów AustraliaOnline. Naszym zadaniem będzie przygotowanie odpowiednich dokumentów, w tym enrolment form, czyli formularz zapisu na kurs.

Potrzebne dokumenty
Po otrzymaniu od nas dokumentów potrzebnych do zapisu na kurs, należy odpowiednio uzupełnić formularz i zapoznać się z regulaminem przyjęcia do danej placówki edukacyjnej. Skany uzupełnionego formularza należy przesłać z powrotem do konsultantów AustraliaOnline. Dodatkowo w zależności od tego czy nauka będzie w szkole językowej czy w college'u, niezbędne będzie przesłanie dodatkowych wymaganych dokumentów:
- skan paszportu (strony ze zdjęciem),

oraz w przypadku zapisu do college'u:
- potwierdzenie znajomości języka angielskiego i ukończenia edukacji na odpowiednim poziomie*.
Osoby które będą chciały zapisać się do instytutów TAFE lub na studia na uniwersytecie będą musiały także inne dodatkowe dokumenty*.

* Ponieważ często są inne wymagania przy zapisie do poszczególnych placuwek edukacyjnych, szczegóły można otrzymać u konsultantów AustraliaOnline.

Oferta miejsca na kursie
Kolejnym krokiem zapisu na kursy w Australii jest otrzymanie oferty miejsca na danym kursie. Oferta miejsca będzie zawierała szczegółowe informacje dotyczące opłaty za naukę i innych opłat związanych z zapisem do danej szkoły (np:. wpisowe, opłata za materiały, ubezpieczenie zdrowotne). Ofertę miejsca (tzw. letter of offer) wystawiają placówki edukacyjne, a nie agencje. AustraliaOnline przekazuje swoim klientom dokumenty które wystawiły szkoły.

Opłata kursu i otrzymanie CoE
Po sprawdzeniu oferty miejsca, w przypadku zainteresowania daną ofertą i jej zaakceptowaniem, można dokonać opłaty. Szkoły i college wymagają dokonania minimalnej opłaty niezbędnej do wystawienie potwierdzenie przyjęcia na kurs, czyli tzw. CoE - Confirmation of Enrolment. Dokument ten jest niezbędny do aplikacji o wizę studencką. Osoby korzystające z naszego serwisu mogą opłacać naukę bezpośrednio w wybranej szkole lub college'u. Informacje dotyczące opłaty podane są na ofercie miejsca z wybranej placówki edukacyjnej oraz dodatkowo odpowiedniej instrukcji przesłanej przez nas. 

Opłata możliwa jest jako przelew z polskiego banku na konto banku szkoły w Australii.


Przelew zagraniczny nie jest trudny i można zrobić go praktycznie w każdym polskim banku, czy to w oddziale banku czy też korzystając z internetowego serwisu danego banku. Koszty związane z przelewem to około 40 zł - 100 zł w zależności od banku. Inna możliwość to opłata kartą kredytową. W tym przypadku często jest pobierana opłata w wysokości 1-3% za obsługę karty, ale w niektórych szkołach i college'ach płacąc kartą nie ma żadnych dodatkowych kosztów.

Przesłanie opłaty bezpośrednio na konto szkoły znacznie przyśpiesza procedurę wydania CoE, i anuluje dodatkowe opłaty, które często trzeba uiszczać zapisując się do szkół poprzez większość polskich agencji.


Po przesłaniu potwierdzenie dokonania wybrana szkoła lub wystawi Confirmation of Enrolment czyli dokument niezbędny do aplikacji o wizę studencką.

CoE wydawane jest elektronicznie i przesyłane do studenta jako skan.
Na podstawie otrzymanego CoE można rozpocząć aplikację o wizę studencką.Zapisanie do australijskich placówek edukacyjnych z AustraliaOnline jest ZA DARMO. Za naszą pomoc nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat, więcej w DARMOWY SERWIS AUSTRALIAONLINE.
KROK 5