Emigracja » Emigracja zawodowa
PL
KOSZTY WYJAZDU
Chcecie wiedzieć, jakie
nakłady potrzebne
są na wyjazd?
Skorzystajcie z
pomocy naszego
kalkulatora!
więcej ...
UBEZPIECZENIE
Podczas pobytu na
wizie studenckiej
należy posiadać
odpowiednie
ubezpieczenie
więcej ...
SŁOWNIKI
Czego nie zapomnieć
włozyć do bagażu?
Słownika!
Zobacz co
w ofercie
więcej ...
Skilled migration i programu Skill Select przeznaczone są dla osób które posiadają doświadczenie w wybranych zawodach.  


Przypominamy, że od 1/07/2012 dla przyszłych emigrantów w kategorii skilled migration został wprowadzony nowy program – Skill Select.

Obecnie by aplikować o wizę stałego pobytu w tej kategorii najpierw należy spełnić ogólne warunki Skill Select i złożyć tzw. Expression of Interest, czyli przedstawienie zainteresowania emigracją do Australii. Dopiero po złożeniu EOI urząd imigracyjny może wysłać zaproszenie by aplikować o odpowiednią wizę. Osoby które mają pracodawcę sponsora nie muszą składać EOI.


Ogólne informacje o Skill Select

Wizy stałego pobytu w programie Skill Select wydawane są na pięć lat i można je przedłużać lub po odpowiednio długim pobycie (na ogół 4 lata) w Australii ubiegać się o australijskie obywatelstwo.
Wszystkie australijskie wizy stałego pobytu (Permanent Residency) wydawane są po spełnieniu kilku podstawowych kryteriów. Trzy najważniejsze kryteria by w ogóle rozpocząć proces składania Expression of Interest to:

Cały artykuł dostępny po zalogowaniu

Adres e-mail:

Hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Darmowa rejestracja w naszym portalu daje dostęp do dodatkowych informacji o wyjeździe do Australii na wizie studenckiej!
Ekstra tipy na temat aplikacji o wizę studencką, informacje na temat szkół i podróży do Australii, a także informacje na temat pracy i pobytu w Australii!
REJESTRACJA