KATALOG
Chcecie wiedzieć więcej na
temat szkół, kursów
i promocji?
Przejrzyjcie strony
przygotowywanego
katalogu!
więcej ...
KOSZTY WYJAZDU
Chcecie wiedzieć, jakie
nakłady potrzebne
są na wyjazd?
Skorzystajcie z
pomocy naszego
kalkulatora!
więcej ...
POTRZEBNE FINANSE
Nie wiecie jakie wymagane
są finanse związane
z wyjazdem na
wizie studenckiej
do Australii?
Zróbcie wstępną
kalkulację!
więcej ...
UBEZPIECZENIE
Podczas pobytu na
wizie studenckiej
należy posiadać
odpowiednie
ubezpieczenie
więcej ...
SŁOWNIKI
Czego nie zapomnieć
włozyć do bagażu?
Słownika!
Zobacz co
w ofercie
więcej ...
TWOJE RESUME
Planujecie pracować podczas
pobytu w Australii?
Nasz online kreator
ułatwi Wam
przygotować
Resume!
więcej ...
tematem związanym z pobytem w Australii moga znaleźć podstawowe informacje na stronach portalu AustraliaOnline. Prosimy jednak pamiętać, że dotyczą one pobytu na wizie studenckiej i skierowane są do osób które na takiej wizie planują wyjazd do Australii. Część informacji dostępna jest dopiero po zalogowaniu.

Osoby które skorzystają z naszej pomocy i zapiszą się do australijskich placówek edukacyjnych poprzez naszą agencję mogą liczyć na nasz darmowy serwis, pomoc w przygotowaniach do wyjazdu, pomoc podczas pobytu na miejscu, jak i możliowść korzystania za darmo z naszego biura - Centrum Studenckiego AustraliaOnline w Sydney.

Każdy student korzystający z serwisu AustraliaOnline może liczyć na naszą pomoc przy rezerwacji zakwaterowania jeszcze przed wyjazdem. Rezerwację noclegu można wybrać w hostelach, home-stay oraz w hotelach. Osoby zainteresowane share accommodation mogą otrzymać także odpowiednie informacje jak zorganizować zakwaterowanie jeszcze przed wyjazdem do Australii.

Za pomoc w rezerwacji noclegu w Australii nasza agencja nie pobiera żadnej dodatkowej opłaty. Dodatkowo Ci którzy decydują się na kilkudniowy nocleg w jednym miejscu często otrzymują darmowy przejazd z lotniska. Najczęściej dotyczy to rezerwacji noclegu w hostelach w Sydney.


Ceny zakwaterowania w Sydney chociaż są droższe niż Warszawie, porównując z Londynem czy Dublinem, nie są wcale takie wysokie. Wspólne zamieszkanie w dwie osoby w pokoju w share accommodation w centrum miasta to wydatek około $110 - $170 za tydzień na osobę.


Nocleg w hostelu

Hostel, czyli odpowiednik naszych schronisk młodzieżowych, często w Australii  nazywany jest Backpacker Accommodation. To miejsce gdzie można w miarę tanio otrzymać nocleg w kilkuosobowej sali w samym centrum miasta. Ze względu na dogodne położenie wielu studentów wybiera właśnie hostel na samym początku pobytu w Sydney. Decydują się oni na ogół na tygodniowy pobyt w hostel'u. Pozwala to, po przyjeździe do miasta na zapoznanie się z innymi ofertami zakwaterowania i wybrania czegoś odpowiedniego na własną kieszeń i gust. Takie rozwiązanie studenci uważają za bardzo dobre, gdyż samemu mogą wybrać zakwaterowanie na dłuższy okres według własnego uznania i przystępnej ceny, a przy okazji sprawdzając gdzie będą mieszkać. W ten sposób nie trzeba także płacić wysokiej kaucji (bondu) przed wyjazdem do Australii. Cena noclegu w hostelu za tydzień waha się w granicach od $130 do $170 w sali wieloosobowej.

Więcej na temat zakwaterowana w hostel'u, w tym o promocjach cen jakie otrzymują studenci AustraliaOnline znaleźć można tutaj ...




Home-stay

Możliwość zamieszkania u australijskiej rodziny (home-stay) jest bardzo popularną formą zakwaterowania wybierają przez osoby przyjeżdżające na kurs językowe. Dla nich zamieszkanie razem z australijską rodziną to nie tylko jedna z lepszych możliwości praktykowania języka angielskiego, ale także szansa na poznanie życia i zwyczajów Australijczyków. Cena zakwaterowania (wraz z wyżywieniem) w domach australijskich rodzin to około $210-$250 tygodniowo (jest to opłata za pokój jednoosobowy). Rezerwacje home-stay najczęściej można zrobić przy zapisie do danej szkoły językowej. Z reguły wymagany jest minimalny okres pobytu około 3-4 tygodnie oraz pobierana opłata pobierana administracyjna za rezerwację zakwaterowania w homestay.

AustraliaOnline nie pobiera od studentów żadnej dodatkowej opłaty za pomoc przy zorganizowaniu zakwaterowania w homestay.





Dostęp do dalszej części artykułu możliwy jest po zalogowaniu

Adres e-mail:

Hasło:




Nie pamiętasz hasła?
Darmowa rejestracja w naszym portalu daje dostęp do dodatkowych informacji o wyjeździe do Australii na wizie studenckiej!
Ekstra tipy na temat aplikacji o wizę studencką, informacje na temat szkół i podróży do Australii, a także informacje na temat pracy i pobytu w Australii!
REJESTRACJA